Sold
Lange ketting Luxe grote edelstenen en parels
Artikelnummer: KGM163Deze ketting is verkocht.Wilt u uw eigen lange edelstenen ketting, neemt u dan contact met mij op via info@daansdesign.com
Lange ketting Luxe edelstenen en parels
Een mix van grotere luxe AAA-klasse edelstenen gecombineerd met grote glanzende zoetwater parels en 14k gold fill materialen voor een lange duurzame levensduur.
Details Luxe edelstenen ketting
. Grote ronde zoetwater parels van 11 mm
. Regenboog maansteen
. Gele citrien
. Groene onyx
. Rozenkwarts
. Fuchsia roze topaas
. Groene amethist
. Roze toermalijn druppels
. 14k goldfill hoogwaardige materialen
. Totale lengte 94 cm (dit kan aangepast worden)
Gold filled
Gemaakt met 14 karaats gold filled onderdelen. Gold filled is een Amerikaanse standaard waarbij dikte van het goud tenminste 1/20ste of 5% van het totale gewicht moet uitmaken. In een streng gecontroleerd proces wordt 14 karaats goud mechanisch door hitte en druk aan een basismetaal (meestal koper) verbonden. Het is dus een legering en geen laagje dat er gemakkelijk afslijt. Hierdoor gaan gold filled sieraden met de juiste zorg lang mee.
Door de gebruikte materialen is de ketting 100% hypoallergeen.
Cadeau; geleverd in een luxe juwelendoos en ingepakt als cadeau.
Verzending; gratis in Nederland met track & trace met PostNL pakket post binnen 2 werkdagen.